Пенсіонерів Кам’янця привітали з ретро-святом

Пенсіонерів Кам’янця привітали з ретро-святом
  • Сьогодні, у міському будинку культури відзначили день людей похилого віку і день ветерана.

Для кам'янчан поважного віку організували святковий концерт, щоб привернути більше уваги до заходу коло міського будинку культури грав оркестр.

На початку заходу представники міської влади нагородили найактивніших кам’янчан та висловили найщиріші побажання.

У святі взяли участь хор ветеранів «Квітка на камені», студенти Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв, танцювальні колективи і студент Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Програма концерту вийшла насиченою і динамічною, пенсіонери активно аплодували молодим талантам нашого міста.

Наприкінці свята гості могли відвідати тематичну фотовиставку Станіслава Стояновського, який також фотографував захід.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up