Як привітали працівників соціальної сфери у Кам'янці (ФОТО)

Як привітали працівників соціальної сфери у Кам'янці (ФОТО)
  • У Районному центрі культури і мистецтв "Розмай" привітали працівників соціальної сфери з професійним святом

Сьогодні близько 13:00 у районному центрі культури і мистецтв «Розмай» повна зала людей. Усі зайняли місця, розмовляють між собою і очікують. І ось завіси розсуваються, на сцену виходить ведучий, який виголошує промову до працівників соціальної сфери. На обличчях присутніх з'являються приємні посмішки. Кожен відчув гордість за виконану працю і свою професію. Після вступної промови на сцену почали виходити вокалісти, які співали народні українські пісні під веселу музику. Деякі працівники не втрималися і також підспівували усім відомим пісням. Згодом, на сцену запросили представників міської і районної ради, які привітали і нагородили працівників почесними грамотами і квітами. Протягом усього заходу на сцені виступали маленькі тролі, сороконіжки, котики і мишки - танцюристи колективу «Пірует». Виступали і музики – баянщик і скрипаль, які запалили чудовий настрій у гостей заходу.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні? Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up