Чиновнику-хабарнику «світить» до 10 років позбавлення волі

Чиновнику-хабарнику «світить» до 10 років позбавлення волі
  • Завершили розслідування стосовно державного службовця, який вимагав і , все ж, отримав хабар.
  • Головний інспектор Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в області, з використанням свого службового становища, вимагав хабар у розмірі 1000 доларів США за погодження декларації про початок виконання будівельних робіт на території Кам’янець-Подільського району.
  • Чиновнику грозить позбавлення волі на термін від 5 до 10 років.

Посадовець вимагав 1000 доларів США, аби почати виконання будівельних робіт на теренах Кам’янеччини. Вимагав - і отримав гроші. Але й на них і погорів. Після отримання обумовленої суми правоохоронці затримали хабарника у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Як повідомив керівник місцевої прокуратури Віталій Гриньків, на сьогодні обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднане з вимаганням)  направлено для розгляду до суду.

Розслідування завершили. Згідно із інформацією на офіційному сайті прокуратури у Хмельницькій області, чиновнику світить покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Молодь Кам’янця закликає містян допомогти  волонтерам організації "Душа бродяги" Молодь Кам’янця закликає містян допомогти волонтерам організації "Душа бродяги"
Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці Фото дня:  у Кам'янці урочисто підняли Державний Прапор України Фото дня: у Кам'янці урочисто підняли Державний Прапор України
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up