Кам’янчани стали жертвами шахрайств більше ніж на 10 000 гривень

Кам’янчани стали жертвами шахрайств більше ніж на 10 000 гривень
  • 30-річний кам’янчанин хотів купити приставку “Sony Ps4”, натомість натрапив на інтернет-шахрая.
  • А 34-річну жінку із Кам’янця обдурив псевдо-працівник банку.

Прес-служба поліції сьогодні, 28 лютого, повідомила про два випадки шахрайства у Кам’янці. Минулого тижня у середу 30-річний кам’янчанин став жертвою інтернет-злочинця. 23 лютого о 14:01 молодий чоловік зателефонував до невідомого, щоб придбати приставку “Sony Ps4” через мережу інтернет. Врезультаті чого кам’янчанина обдурили на 5 000 ривень.

Ще один випадок шахрайства стався учора, 27 лютого, по вулиці Гагаріна до 34-річної місцевої жительки зателефонувала невстановлена особа, яка представилась працівником служби безпеки банку, та під приводом зменшення відсотків при знятті коштів з карткового рахунку, шахрайським шляхом заволоділа 6100 гривнями.

 

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Як кам’янчани рятуються від спеки? Як кам’янчани рятуються від спеки?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up