Кам’янецька прокуратура вимагає у недобросовісного орендаря повернення землі вартістю 800 тисяч гривень

Кам’янецька прокуратура вимагає у недобросовісного орендаря повернення землі вартістю 800 тисяч гривень
  • Орендатор порушив вимоги законодавства при використанні державної землі у Дунаєвецькому районі.
  • Прокуратура вимагає повернути 34 гектари території.

Прокуратура встановила, що у липні 2007 року у користування суб’єкту господарювання передали в оренду земельну ділянку, зайняту багаторічними насадженнями.
Земля площею 34,5 га та вартістю понад 800 тисяч гривень надана підприємцю строком на 5 років.

Після закінчення цього терміну, на підставі підробленого договору оренди землі, у якому строк його дії було змінено із 5 до 20 років, фізичною особою-підприємцем здійснено державну реєстрацію речових прав на земельну ділянку. Строк дії договору закінчився ще у 2012 році, однак орендар ділянку не повернув та продовжує її протиправно використовувати.

Неправомірні дії землекористувача щодо неповернення землі після закінчення строку дії договору оренди позбавляють її власника вільно нею розпоряджатись та отримувати дохід від її використання.
Позов прокурора перебуває на розгляді у господарському суді Хмельницької області.

Окрім того, за фактом внесення до договору оренди землі недостовірних відомостей та  використання завідомо підробленого документа, під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури, слідчим відділом Дунаєвецького відділу поліції Головного управління Національної поліції в області, здійснюється досудове розслідування за ч.ч. 1, 4 ст. 358 Кримінального кодексу України.

Про це повідомляє прокуратура Хмельницької області.

 

Коментарі
keyboard_arrow_up