На Кам’янеччині підприємець не сплачує оренду за 100 гектарів землі

  • У 2013 році одному із приватних підприємств в оренду надано землю на території Панівецької сільської ради. Площа ділянки становить 100 гектарів. Вартість землі становить понад 86 мільйонів гривень.
  • Передали її для будівництва сонячної енергостанції. Укладено договір на 49 років.
  • Але підприємець систематично не сплачує орендну плату.
На Кам’янеччині підприємець не сплачує оренду за 100 гектарів землі
Фото з мережі Інтернет

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура вимагає повернення державі землі, площа якої становить понад 100 гектарів. Адже виявлено порушення вимог законодавства при використанні земель державної власності, розташованих на території Панівецької сільської ради Кам’янець-Подільського району. Про це інформує прес-служба прокуратури Хмельницької області.

У 2013 році розпорядженням голови Хмельницької обласної державної адміністрації приватному підприємству в оренду передано земельну ділянку державної власності площею 100 гектарів. Земля, вартістю понад 86 мільйонів гривень передавалась для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (сонячної енергостанції). На підставі цього розпорядження було укладено договір оренди, строком на 49 років.

Але підприємство орендну плату за користування цією земельною ділянкою систематично не сплачує. І вже заборгувало понад півмільйона гривень.

«За вказаних обставин, місцевий бюджет та територіальна громада недоотримує значну суму коштів, яка наразі стягується у примусовому порядку», - каже керівник місцевої прокуратури Віталій Гриньків.

 

Коментарі

У одній з аптек міста затримали зловмисника, який намагався поцупити медикаментів на суму 3 500 гривень.

Активні кам’янчани долучилися до загальноміського велопробігу.

Житловий будинок по вулиці Ладигіна спалахнув через коротке замикання електромережі.

Представники церковних громад та кам’янчани об’єдналися для того, щоб провести загальноміську ходу на захист традиційних...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up