Шахраї ошукали трьох кам'янчан і трьох хмельничан майже на 130 тисяч гривень

Шахраї ошукали трьох кам'янчан і трьох хмельничан майже на 130 тисяч гривень
  • Вчора територіальні підрозділи поліції Хмельниччини отримали 6 заяв від громадян, яких ошукали шахраї

Покупка товарів через інтернет і дзвінок псевдобанкіра, саме так ошукали кам'янчан.

28-річний кам’янчанин намагався через один із інтернет-сайтів придбати ноутбук. Потерпілий перерахував на вказаний продавцем рахунок 7316 гривень, але товар так і не отримав. Також намагаючись придбати продовольчі товари через інтернет, на шахраїв натрапив житель села Кам’янка Кам’янець-Подільського району. Чоловік втратив 15840 гривень.

До мешканки нашого міста зателефонував незнайомець, який представився працівником служби безпеки банку і під приводом розблокування картки випитав реквізити і зняв з рахунку 9700 гривень. Повідомляє прес-служба поліції Хмельницької області. За аналогічною легендою тільки під приводом підвищення ступеня захищеності банківської картки у жителя села Григорівка Старокостянтинівського району шахраї зняли з рахунку 5320 гривень. А у жительки Хмельницького псевдобанкіри під приводом термінового блокування рахунку зняли з картки 39 905 гривень.

50 000 гривень віддала шахраям хмельничанка, яка повірила в легенду про те, що її син потрапив у ДТП і терміново потрібні кошти на лікування жінки, яку він травмував.

По усіх цих фактах шахрайств працівники поліції відкрили кримінальні провадження.

 

Коментарі
keyboard_arrow_up