Студента з Кам’янця затримала поліція через те, що зберігав в гуртожитку наркотики

Студента з Кам’янця затримала поліція через те, що зберігав в гуртожитку наркотики
  • Хлопець, крім того, що почасти курив канабіс, наркотики ще зберігав у гуртожитку.
  • Поліція наркотики вилучила, а студент відповідатиме за вчинене правопорушення.

Студент одного із вузів Кам’янця - Подільського підозрюється у незаконному виготовленні, перевезенні та зберіганні наркотичних засобів. Про це інформує інспектор сектору моніторингу Кам’янець – Подільського міського відділу поліції Руслаан Марчук у facebook.  10 березня, студенту оголосили підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 309 КК України. 21-річному уродженцю Хмельницького району.

За словами Руслани Марчук, 21-річний юнак і сам вживав наркотики. А решту канабісу, загальною масою 9,38 грам, в перерахунку на суху речовину зберігав в кімнаті студентського гуртожитку.

Юнаку доведеться відповідати за ч.1 ст.309 Кримінального кодексу України («Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту»).

 

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи ТОП-5 новин тижня у Кам’янці, які варті уваги ТОП-5 новин тижня у Кам’янці, які варті уваги
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up