Студента з Кам’янця затримала поліція через те, що зберігав в гуртожитку наркотики

Студента з Кам’янця затримала поліція через те, що зберігав в гуртожитку наркотики
  • Хлопець, крім того, що почасти курив канабіс, наркотики ще зберігав у гуртожитку.
  • Поліція наркотики вилучила, а студент відповідатиме за вчинене правопорушення.

Студент одного із вузів Кам’янця - Подільського підозрюється у незаконному виготовленні, перевезенні та зберіганні наркотичних засобів. Про це інформує інспектор сектору моніторингу Кам’янець – Подільського міського відділу поліції Руслаан Марчук у facebook.  10 березня, студенту оголосили підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 309 КК України. 21-річному уродженцю Хмельницького району.

За словами Руслани Марчук, 21-річний юнак і сам вживав наркотики. А решту канабісу, загальною масою 9,38 грам, в перерахунку на суху речовину зберігав в кімнаті студентського гуртожитку.

Юнаку доведеться відповідати за ч.1 ст.309 Кримінального кодексу України («Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту»).

 

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Рекорд "Подільське намисто" з висоти пташиного польоту Рекорд "Подільське намисто" з висоти пташиного польоту
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up