Трьох жителів Хмельниччини ошукали інтернет-шахраї

Трьох жителів Хмельниччини ошукали інтернет-шахраї
  • Людей ошукали шахраї з одного інтернет-сайту

Вчора, територіальні підрозділи поліції Хмельницького отримали 3 заяви від громадян, яких ошукали під час купівлі товарів в одному із інтернет-магазинів. Житель райцентру Полонне перерахував невідомому 7 тисяч гривень за автомобільну гуму, яку так і не отримав. Повідомляє Поліція Хмельницької області на сторінці у мережі Facebook. Мешканець села Пасічна Старосинявського району, замовив дрова через той самий сайт і перерахував 5 тисяч гривень. 13 жовтня хмельничанка надіслала 3900 гривень, намагаючись придбати через мережу Інтернет цуценят.

Поліція відкрила кримінальні провадження.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up