У Кам`янці 15-річна школярка продавала амфетамін

У Кам`янці 15-річна школярка продавала амфетамін
  • За збут амфетаміну неповнолітній призначили примусові заходи виховного характеру.

Кам’янець-Подільський міськрайонний суд застосував примусові заходи виховного характеру до 15-річної школярки, яка у збувала амфетамін. Таким чином дівчина разом із спільниками вирішила підзаробити, проте її викрили правоохоронці.

Оскільки кримінальна відповідальність за зберігання і збут психотропних речовин настає з 16 років, суд застосував до неї  примусовий захід виховного характеру – школярку передали під нагляд бабусі. Про це повідомляє прес-служба Апеляційного суду Хмельницької області.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Надзвичайники гасили авто на вулиці Князів Коріатовичів (ВІДЕО) Надзвичайники гасили авто на вулиці Князів Коріатовичів (ВІДЕО)
Коментарі
keyboard_arrow_up