У Кам`янці 15-річна школярка продавала амфетамін

У Кам`янці 15-річна школярка продавала амфетамін
  • За збут амфетаміну неповнолітній призначили примусові заходи виховного характеру.

Кам’янець-Подільський міськрайонний суд застосував примусові заходи виховного характеру до 15-річної школярки, яка у збувала амфетамін. Таким чином дівчина разом із спільниками вирішила підзаробити, проте її викрили правоохоронці.

Оскільки кримінальна відповідальність за зберігання і збут психотропних речовин настає з 16 років, суд застосував до неї  примусовий захід виховного характеру – школярку передали під нагляд бабусі. Про це повідомляє прес-служба Апеляційного суду Хмельницької області.

1
3
3
1
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок
Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Зміни у перевезеннях маршрутів "20" та "22" у Кам’янці-Подільському Зміни у перевезеннях маршрутів "20" та "22" у Кам’янці-Подільському Юлія Марущак: «Я відпочиваю, коли роблю прикраси. Я працюю, коли роблю прикраси» Юлія Марущак: «Я відпочиваю, коли роблю прикраси. Я працюю, коли роблю прикраси»
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up