У Кам’янці підприємець підробив дані у декларації. Державі завдано шкоди у понад 70 тисяч гривень

У Кам’янці підприємець підробив дані у декларації. Державі завдано шкоди у понад 70 тисяч гривень
фото із мережі Інтернет

Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою під час вивчення матеріалів з метою представництва інтересів держави виявлено факти зловживання повноваженнями та підроблення офіційних документів фізичною особою-підприємцем, що завдало істотної шкоди інтересам держави.

Як повідомляє Ольга Кравцова, заступник керівника місцевої прокуратури, підприємець, аби зменшити суму, яку необхідно сплатити до місцевого бюджету (як пайову участь у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту), в квітні минулого року вніс до декларації завідомо неправдиві відомості. Таким чином занизив кошторисну вартість реконструкції приміщення кафе. Через такі дії держава втратила понад 70 тисяч гривень. 

Прокуратура внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 364-1, ч. 1 ст. 366 КК України («Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми, службове підроблення»).

Досудове розслідування здійснює Кам’янець-Подільським відділом поліції . На даний час проводиться комплекс слідчих (розшукових) дій, спрямованих на встановлення обставин кримінального правопорушення, - інформує прес-служба прокуратури у Хмельницькій області.

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
У Кам’янці відкриють Молодіжний центр У Кам’янці відкриють Молодіжний центр
У Кам’янці відновлюють опалювальний сезон У Кам’янці відновлюють опалювальний сезон Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам'янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам'янець в Instagram: яскраві фото тижня Як пройшов гумористичний вікенд у Кам’янці? (ФОТО) Як пройшов гумористичний вікенд у Кам’янці? (ФОТО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up