У Кам’янці правоохоронці «накрили» цех, де виготовляли фальсифіковані алкогольні напої (ФОТО)

У Кам’янці правоохоронці «накрили» цех, де виготовляли фальсифіковані алкогольні напої (ФОТО)
Фото із сайту прокуратури Хмельницької області
  • Троє кам’янчан вирішили трішки підзаробити, відкривши підпільний цех з незаконного виготовлення фальсифікованих напоїв.
  • Використовуючи спецобладнання, уже тривалий час чоловіки виготовляли фальсифіковану алкогольну продукцію, розлиту в тару «beg-in-box», під виглядом коньяку та горілки «Пшенична», «Фінляндія», «Єльцин».
  • Продавали фальсифікат через кур’єрські відділення «Нової Пошти», «Ін Тайм» та «Делівері» жителям різних регіонів України.
  • Правоохоронці «підприємців» викрили. Обладнання та продукцію, загальна сума яких складає майже 1 мільйон гривень, вилучили.
  • На днях трьох кам’янчан з метою особистого збагачення вирішили відкрити підпільний цех з незаконного виготовлення та збуту фальсифікованих напоїв.

Правоохоронні органи Хмельниччини викрили злочинну групу, яка займалась незаконним виготовленням та реалізацією фальсифікованих алкогольних напоїв на території України. Троє чоловіків створили підпільний цех з незаконного виробництва алкоголю з недоброякісної сировини. Про це інформує прес-служба  прокуратури Хмельницької області, посилаючись на повідомлення начальника відділу прокуратури області Олеаг Львовського. Розпочато досудове розслідування, яке здійснюється за процесуального керівництва галузевого відділу прокуратури області.

Фото із сайту прокуратури Хмельницької області

Кам’янчани підшукали собі у Кам’янці складське приміщення, яке обладнали під цех. Там вони, використовуючи спеціальне обладнання, протягом тривалого часу виготовляли фальсифіковану алкогольну продукцію, розлиту в тару «beg-in-box». Подавали фальсифікат під виглядом коньяку та горілки «Пшенична», «Фінляндія», «Єльцин». Потім реалізовували продукцію через кур’єрські відділення «Нової Пошти», «Ін Тайм» та «Делівері» жителям різних регіонів України.

За даними експертиз, алкогольні напої можуть становити загрозу для життя та здоров’я людей.

 Незважаючи на методи конспірації, вчора, 28 червня, під час проведення десяти санкціонованих обшуків за місцем виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв виявлено та вилучено понад 1,4 тисячі літрів незаконно виготовленої алкогольної продукції та 3 тисячі літрів спирту, понад 85 тис. грн., спеціальне обладнання, яке використовувалось для виробництва фальсифікату, тару та упаковки. Загальна вартість вилученої продукції та обладнання становить близько 1 мільйонів гривень.

Зловмисників затримано у порядку ст. 208  Кримінального процесуального кодексу України.

Фото із сайту прокуратури Хмельницької області

 Двом із трьох зловмисників уже повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 28, ч.1, ч.2, ч. 3 ст. 204 Кримінального кодексу України («Незаконне виготовлення, зберігання, збут та транспортування з метою збуту підакцизних товарів, вчинене за попередньою змовою групою осіб, шляхом відкриття підпільного цеху з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво таких товарів, з недоброякісної сировини, що становлять загрозу для життя і здоров’я людей»).

Коментарі
keyboard_arrow_up