У Кам’янці викрили два підпільні гральні заклади

У Кам’янці викрили два підпільні гральні заклади
  • Правоохоронці Хмельниччини виявили гральні заклади у Кам’янці.

Два підпільних гральних заклади у Кам’янці виявили 15 лютого. Один з них діяв під виглядом більярдного клубу, однак жодного більярдного столу там не було.

Під час обшуку приміщень, де незаконно організовано гральний бізнес, виявлено 13 одиниць комп’ютерної техніки, повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.

«Предмети, які використовувались у злочинній діяльності, вилучено», - повідомив керівник місцевої прокуратури Віталій Гриньків.

Працівниками Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом).

Поліція наразі також збирає докази, а також встановлює осіб, причетних до злочину.

 

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Про кіно, театр і творче взаєморозуміння. Кам’янчани збираються на «Де Кіно» Про кіно, театр і творче взаєморозуміння. Кам’янчани збираються на «Де Кіно»
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up