За неправомірне заволодіння землею Кам'янець-Подільського району відкрили кримінальне провадження

За неправомірне заволодіння землею Кам'янець-Подільського району відкрили кримінальне провадження
  • Прокуратура Хмельниччини розпочала кримінальне провадження через неправомірне заволодіння землями
  •  Вартість, якої сягає понад 3 мільйони гривень

 

Прокуратура Хмельниччини спільно із Службою безпеки України в області встановили, що у травні 2016 року, за сприяння державного реєстратора одного з відділів Держгеокадастру в області, на підставі підробленого документу на землю за фізичною особою зареєстрували право власності на землю. Земельні ділянки для сільського господарства площею 61 гектар і вартістю понад 3 мільйони гривень , що розташовані за межами населених пунктів Орининської сільської ради Кам’янець-Подільського району - неправомірно відібрали у держави.
Розпочали кримінальне провадження за частиною 4 статтею 190 (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах), частиною 4 статтею 358 (використання завідомо підробленого документа), частиною 2 статтею 364 (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки), частиною 2 статтею 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України. Зараз, триває досудове розслідування.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up