Через два дні у Кам’янці стартує фестиваль "Комора"

Через два дні у Кам’янці стартує фестиваль "Комора"
  • З 18 по 21 жовтня у Кам’янці-Подільському відбудеться театральний фестиваль "Комора"

З 18 по 21 жовтня кам’янчани зможуть насолодитися цікавими історіями і акторською грою. Театральний фестиваль "Комора" уже вчетверте відбудеться у нашому місті, де візьмуть участь колективи з усієї України. 

Відвідати фестиваль ви зможете за адресою вулиця Шевченка  РЦКМ «Розмай». Квитки можна придбати: Готель «7 днів» (на рецепції); РЦКМ «Розмай», деталі за тел. 0985762228.

Вартість квитків: на 4 дні - 250 грн., на 1 день - 100 грн. (До 1 жовтня абонемент на 4 дні всього за 200 грн.) Кількість квитків обмежена.

1
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
У Кам’янці відновлюють опалювальний сезон У Кам’янці відновлюють опалювальний сезон
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам'янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам'янець в Instagram: яскраві фото тижня Рівень вакцинації кам'янчан знизився до 19% Рівень вакцинації кам'янчан знизився до 19% Пошук підробітку у Кам’янці-Подільському: багато можливостей за декілька хвилин (Новини компаній) Пошук підробітку у Кам’янці-Подільському: багато можливостей за декілька хвилин (Новини компаній)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up