До Кам’янця з майстер-класом приїде суперфіналіст шоу «Танцюють всі»

До Кам’янця з майстер-класом приїде суперфіналіст шоу «Танцюють всі»
Фото із сайту "Танцюють всі"
  • 4 квітня до Кам’янця – Подільського приїде Богдан Урхов, він же - артист балету, володар Гран-прі всеукраїнського фестивалю імені героя України М.Вантуха, хореограф-постановник танцювального проекту "Trend Dance Project", а ще – суперфіналіст останнього сезону шоу «Танцюють всі».
  • Для кам’янчан Богдан підготував майстер-клас із хореогрфії.
  • Тож, якщо ви немислите своє життя без танцю – чудова нагода повчитися у фахівця!

Уже наступного місяця, 4 квітня, до Кам’янця – Подільсього завітає УРХОВ Богдан, суперфіналіст шоу «Танцюють всі», а також -  артист балету, володар Гран-прі всеукраїнського фестивалю імені героя України М.Вантуха, хореограф-постановник танцювального проекту "Trend Dance Project". Організовує  проект - Adjanta Group. Про це інформує прес-служба Кам’янець – Подільської міської ради.

Танцівник підготував для кам’янчан майстер-клас, що відбудеться 4 квітня о 14 годині в РЦКіМ «Розмай».  

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Рекорд "Подільське намисто" з висоти пташиного польоту Рекорд "Подільське намисто" з висоти пташиного польоту
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up