Кам’янчанам покажуть дитячі картини 80-х років

Кам’янчанам покажуть дитячі картини 80-х років
  • Містян та колишніх учнів дитячої художньої школи запрошують на ретро виставку

Цьогоріч дитяча художня школа відзначає у вересні 50-річний ювілей. З цієї нагоди, викладачі представлять творчі роботи випускників 80-х років у серії виставок «Ретроцикл».  

Нагадаємо, що першу експозицію містяни побачили 6 лютого, де учителі ДХШ показали роботи талановитої юні 70 років навчання.

«Ми з великою любов’ю зберігали найкращі роботи своїх учнів усі ці роки. Приходьте на зустріч із дитинством і юністю. Можливо, і з вашими власними творами.»

Цього разу виставка пройде 22 березня о 16:30 у виставковій залі ДХШ, що знаходиться на вулиці Симона Петлюри, 4.    

«Запрошуємо всіх, хто навчався в художці у 80-х роках на зустріч з дитинством і юністю. Згадати як було. подихати повітрям рідних стін, поспілкуватись!», йдеться у повідомленні Кам'янець — Подільської дитячої художньої школи у мережі Facebook.

1
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин
Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня Надзвичайники гасили авто на вулиці Князів Коріатовичів (ВІДЕО) Надзвичайники гасили авто на вулиці Князів Коріатовичів (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up