Кам’янецька "ФРІ" повертається: ініціативна молодь запрошує на презентацію

Кам’янецька "ФРІ" повертається: ініціативна молодь запрошує на презентацію
  • Активна молодь – це підґрунтя для створення сучасного громадянського суспільства.
  • "ФРІ" – це організація ініціативних юнаків та дівчат, котрі допоможуть втілити креативні та корисні для суспільства ідеї в життя.
  • 21 лютого о 14.00 годині відбудеться презентація "ФРІ" у Кам’янці – Подільському.

"ФРІ" («Фундація Регіональних Ініціатив») – це Всеукраїнська молодіжна громадська організація, що виступає центром підтримки молодіжного руху, молодіжних організацій та підготовки молодих лідерів в Україні.

Свого часу у Кам’янці функціонував осередок "ФРІ". Але так сталося, що ініціативні кам’янчани припинили свою діяльність в межах "ФРІ". Проте знайшлися відчайдухи, котрі намагаються відродити осередок «Фундації Регіональних Ініціатив» у Кам’янці – Подільському.

Тож, якщо ви теж бажаєте приєднатися до активної молоді, або бодай більше для себе особисто зясувати, що воно таке – "ФРІ", то приходьте на презентацію.

Знайомство із «фрі»-шниками відбудеться 21 лютого о 14.00 годині. Зустріч – у центральному корпусі КПНУ ім. І. Огієнка, аудиторія – 208.

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Молодь Кам’янця закликає містян допомогти  волонтерам організації "Душа бродяги" Молодь Кам’янця закликає містян допомогти волонтерам організації "Душа бродяги"
Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці Юна кам’янчанка підкорила Дмитра Монатіка на “Голосі” (ВІДЕО) Юна кам’янчанка підкорила Дмитра Монатіка на “Голосі” (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up