Кам'янецькі освітяни з нагоди дня студента влаштували костюмоване свято

Кам'янецькі освітяни з нагоди дня студента влаштували костюмоване свято
  • Вчора на подвір'ї історичного факультету, що у старому місті, освітяни святкували міжнародний день студента, повідомляє студентський меридіан

Склалося так, що студенти традиційно щороку цього дня одягають костюми середньовіччя. І цьогоріч студенти дотрималися традиції. Першокурсники і викладачі університету зустріли доблесних мушкетерів і прекрасних придворних дам, які рятували їх від похмурого робочого дня. Водночас, святкування транслювалося на офіційній сторінці в Instagram кафедри політології. Протягом кількох годин лунали пісні і привітання, студенти танцювали, вели цікаві розмови і брали участь у конкурсах.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Надзвичайники гасили авто на вулиці Князів Коріатовичів (ВІДЕО) Надзвичайники гасили авто на вулиці Князів Коріатовичів (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up