Намистовий флешмоб у Кам'янці-Подільському

Намистовий флешмоб у Кам'янці-Подільському
  • Візитівкою цьогорічного туристичного сезону стало жіноче намисто
  • Кам'янчанки одягайте свої кращі намиста і приєднуйтеся до фольклорного флешмобу

Цьогоріч гасло туристичного сезону - «Кам’янець на Поділлі – український колорит». Організатори надихнулися ідеєю самобутнього художника і дослідника подільської старовини 20 ст. Олександра Грена, який запропонував зробити візитівкою Поділля жіноче намисто.

"Прикраса має глибоке символічне значення, кажуть організатори відкриття туристичного сезону. А тому закликають усіх кам’янчанок і гостей міста одягти 20 квітня вишиванки та приєднатися до фольклорного флешмобу «Подільське намисто»", йдеться у повідомленні прес-служби мерії.

Для фольклорного флешмобу придбають 40 тисяч червоних намистинок. Також кам'янчани матимуть змогу власноруч виготовити собі прикрасу. Намисто прикрашатиме не лише жіночі шиї, а й Ратушу старого міста.

Понад п'ять сотень подоляночок візьмуть участь в фольклорному обряді, який відбуватиметься на площі Польський ринок після 16.00.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Пізнайте образ Подолянки у роботах Олександра Грена Пізнайте образ Подолянки у роботах Олександра Грена
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up