Працівники музею розігруватимуть книги серед кам’янчан

Працівники музею розігруватимуть книги серед кам’янчан
Фото Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника
  • Для поціновувачів творчості Артура Закордонця є шанс отримати книгу безкоштовно із автографом

14 лютого всесвітній день закоханих і дарування книг, за повідомленням Андрія Павловського молодшого наукового співробітника музею, переможці отримають поетичну збірку Артура Закордонця та інших авторів «В.О.П» з його ж автографом. Святковий розіграш проводиться від літературної зали музею.

«Щоб отримати збірку від видавництва «ДІПА» потрібно зробити наступні кроки:

1. Приєднатись до нашої спільноти: https://www.facebook.com/groups/litzala.

2. Вподобати цей допис у зазначеній спільноті (Літературна зала) та поширити його собі на сторінку (допис повинен бути публічним).

3. Вказати (тегнути) одного із ваших друзів/подруг, якому/якій був би цікавий розіграш, в коментарях до цього допису в групі Літературної зали: https://www.facebook.com/groups/litzala.

А вже 14 лютого за допомогою генератора випадкових чисел ми визначимо переможця», йдеться у повідомленні.

1
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин
Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня Петропавліська церква в Кам’янці отримала дозвільні документи на реставрацію Петропавліська церква в Кам’янці отримала дозвільні документи на реставрацію
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up