Про історію та традиції "Квітки на камені"

Про історію та традиції "Квітки на камені"
Фото з мережі Інтернет
  • Вийшов пізнавальний телесюжет про наше місто

Кілька днів тому, на телеканалі UATV Channel, вийшов випуск про одне із найдавніших міст України - Кам’янець-Подільський.

"Людей за́вжди приваблювали місця́, оповиті таємницею, які пробуджують у нас прагнення до подорожей. Особливо – старовинні за́мки, кам'яні мури неприступних фортець. Таким чином, навіть бувалому мандрівнику в цьому місті буде цікаво. 170 унікальних па́м'ято́к ставлять його в один ряд із найвідомішими культурними центрами Європи. Отож …Сьогодні на вас чекає таємниче й старовинне місто Кам’янець-Подільський", йдеться у описі до програми.

Приємного перегляду.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up