Про історію та традиції "Квітки на камені"

Про історію та традиції "Квітки на камені"
Фото з мережі Інтернет
  • Вийшов пізнавальний телесюжет про наше місто

Кілька днів тому, на телеканалі UATV Channel, вийшов випуск про одне із найдавніших міст України - Кам’янець-Подільський.

"Людей за́вжди приваблювали місця́, оповиті таємницею, які пробуджують у нас прагнення до подорожей. Особливо – старовинні за́мки, кам'яні мури неприступних фортець. Таким чином, навіть бувалому мандрівнику в цьому місті буде цікаво. 170 унікальних па́м'ято́к ставлять його в один ряд із найвідомішими культурними центрами Європи. Отож …Сьогодні на вас чекає таємниче й старовинне місто Кам’янець-Подільський", йдеться у описі до програми.

Приємного перегляду.

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Ангели скорботи на шкільному подвір’ї Кам’янця (ФОТО) Ангели скорботи на шкільному подвір’ї Кам’янця (ФОТО)
Шануємо Героїв Небесної Сотні крізь роки (ФОТО) Шануємо Героїв Небесної Сотні крізь роки (ФОТО) 4 тисячі гривень за один тиждень зібрали містяни на лікування маленької кам’янчанки 4 тисячі гривень за один тиждень зібрали містяни на лікування маленької кам’янчанки На Кам’янеччині кінолог із собакою знайшли чоловіка, який заблукав у лісі На Кам’янеччині кінолог із собакою знайшли чоловіка, який заблукав у лісі Ярмак, “Jinjer”, “Space of variations”: у Кам’янці провели “Живу бібліотеку” Ярмак, “Jinjer”, “Space of variations”: у Кам’янці провели “Живу бібліотеку”
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up