У Кам’янці площа Польський ринок «вспінилася»

У Кам’янці площа Польський ринок «вспінилася»

Сьогодні, 29 липня, у центрі Старого Кам’янця – Подільського було жваво. Біля Ратуші дітвора танцювала під запальні композиції та борсались у хмарках піни.

Піно-дискотека для малечі відбулася в рамках ІІ фестивалю води та сімейного відпочинку «Ількові забави».

Розігрівав зірочок танцполу ковбой, в якого перевтілився режисер театру «ЛІНК» Валерій Свереда. Спершу малечі було не так багато – на пальцях рук злічити. А от потім, коли площа наповнилась білою та легкою піною, дітвори побільшало.


Забувши про те, що це – дискотека, хлопчики та дівчата почали борсатися в ароматних бульбашках, начіпляти на себе мильні борідки та височенні капелюхи. Чудувалися піні найменші кам’янчани.

Малюки спершу навіть не знали, що з нею робити. А потім, взявши приклад зі старших, почали й собі кидатися піною.

Найбілше хлопчакам подобалося стояти під пінопадом, звідки білі хмарки з головою накривали дітвору.

Дівчата ж танцювали, оточивши себе піною. 

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Пізнайте образ Подолянки у роботах Олександра Грена Пізнайте образ Подолянки у роботах Олександра Грена
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up