У Кам’янці-Подільському пройшов дебютний фестиваль вуличної музики

У Кам’янці-Подільському пройшов  дебютний фестиваль вуличної музики

 З 24 по 25 вересня включно у Кам’янці – Подільському вперше провели фестиваль вуличної музики.  Фест мав пройти ще у серпні, але захід перенесли саме на пізні вересневі вихідні.

Як повідомляє прес-служба Кам’янець – Подільської міської ради, організували цьогорічний дебютний фестиваль Асоціація готельєрів і рестораторів міста, залучившись допомогою музикантів-інструменталістів.  Мета фесту вуличної музики – популяризація  артистів міста й розвивати такий формат, як стріт-арт. Упродовж двох днів на шести майданчиках відбувалися арт-перформанси за участю солістів, інструментальних ансамблів мистецьких закладів міста.

У заході взяли участь колективи коледжу культури і мистецтв, дитячої музичної школи ім. Ф. Ганіцького, НВК №9 ім. А. Трояна, дитячої школи мистецтв, оркестр сопілкарів «Фольклор» учбово-виробничого підприємства УТОС та учасники проекту «Фонтан-фест». 

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин
Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up