У Кам'янці пройде фестиваль «Радея-Dance»

У Кам'янці пройде фестиваль «Радея-Dance»
  • Уже наприкінці березня, з 31 березня по 2 квітня  у Кам’янці стартує  п'ятий Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва "Радея-Dance".
  • До міста з’їдуться танцювальні колективи з усієї України. 

Всього за свою історію фестиваль-конкурс приймав 133 танцювальних ансамблі. Високопрофесійне журі переглянуло майже три сотні танцювальних номерів у восьми номінаціях.

Окрім конкурсної програми, екскурсій визначними пам’ятками Старого Кам’янця, вечорів відпочинку, учасники фестивалю з усієї країни здивують мешканців та гостей міста танцювальними батлами. Інформує прес-служба Кам’янець – Подільської міської ради.

Володарями Гран-Прі ставали безсумнівні лідери конкурсу – народний ансамбль танцю «Кам’янчанка» Кам'янець-Подільського міського Будинку культури (2012 рік), ансамбль танцю «Молодість Донеччини» Донецького училища культури (2013 рік), зразковий ансамбль танцю «Гарний настрій» з Полтави (2015 рік) та народний ансамбль народного танцю «Зорицвіт» з міста Харків (2016 рік).

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Фестивалимо у серпні з Кам’янцем. Що цікавого заплановано на цей місяць? Фестивалимо у серпні з Кам’янцем. Що цікавого заплановано на цей місяць?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up