У Кам’янці пройде презентація збірки «Пливи, кораблику, пливи»

 • 18 березня у Кам’янці – Подільському, в НІАЗ "Кам'янець", що по вулиці П'ятницька, 9, відбудеться презентація збірки «Пливи, кораблику, пливи».
 • Окрім презентації книги, вечір буде насичений музикою та поезією. Також програма вечора включає «вільний мікрофон».
У Кам’янці пройде презентація збірки «Пливи, кораблику, пливи»

Авторка збірки – Ірина Кулянда, львів’янчка, студентка факультету журналістики ЛНУ ім. Франка. Дівчина об’їздила автостопом Україну. Залишила в спадок сотні віршів, есе-роздумів, наукових праць. А минулого року дівчина, відпочиваючи в Криму, трагічно загинула.

Збірка, яку презентуватимуть у Кам’янці, включає в себе вибрані вірші, есе, казки, замальовки Іри Кулянди, написані впродовж кількох років.

Зустріч запланована на 18 березня в НІАЗі, по вулиці П'ятницька, 9. Вхід – вільний. Початок – 18.00 година.

Коментарі (2)
 • Наталія Шеремета

  Поправте назву збірки, будь ласка. Кораблик у Іринки був один....

  Joanna Sheptytska reply Наталія Шеремета

  Щиро вдячні за заувагу. Приносимо вибачення.

  Уже виправили!
13:14 Кам’янчанка стала жертвою псевдопрацівника банку 12:10 У Кам’янці відбудеться «Фортеця-фест-2018» 11:53 Кам'янчан запрошують на благодійну виставу для підтримки 8-річного Дениса Пастушка 10:33 Кам’янчанину, який затримав у своїй квартирі злодія, вручили відзнаку 21:14 В Україні очікується дощова погода. Прогноз на 24 травня у Кам’янці 17:00 На «тещиному язику» розпочали капітальний ремонт 16:50 У частині Кам’янця, 24 травня, буде відсутнє водопостачання 13:28 Антимонопольники вказали на бездіяльність виконкому Кам’янця 12:34 Фіктивна оренда квартири: 27-річний кам’янчанин став жертвою інтерент-шахрая 12:14 Автопробіг та пам’ятна молебень. Як у Кам’янці відзначають День героїв 10:56 Скільки кам’янчани відпочиватимуть на Трійцю 22:00 У Кам'янці сонячно та + 25. Погода на 23 травня 18:50 Суд встановив запобіжний захід заступнику начальнику кам’янецької поліції, якого піймали на хабарі

Внаслідок ремонтних робіт на тепломережах у частині Кам’янця буде відсутнє водопостачання.

В Україні буде три державних вихідних для святкування Трійці.

У Кам’янці чоловік перерахував гроші за зйом квартири шахраям.

Хмельницький антимонопольний комітет розглянув звернення кам'янчанина щодо діючих нормативів питного водопостачання у...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up