У Кам’янці пройде презентація збірки «Пливи, кораблику, пливи»

У Кам’янці пройде презентація збірки «Пливи, кораблику, пливи»
 • 18 березня у Кам’янці – Подільському, в НІАЗ "Кам'янець", що по вулиці П'ятницька, 9, відбудеться презентація збірки «Пливи, кораблику, пливи».
 • Окрім презентації книги, вечір буде насичений музикою та поезією. Також програма вечора включає «вільний мікрофон».

Авторка збірки – Ірина Кулянда, львів’янчка, студентка факультету журналістики ЛНУ ім. Франка. Дівчина об’їздила автостопом Україну. Залишила в спадок сотні віршів, есе-роздумів, наукових праць. А минулого року дівчина, відпочиваючи в Криму, трагічно загинула.

Збірка, яку презентуватимуть у Кам’янці, включає в себе вибрані вірші, есе, казки, замальовки Іри Кулянди, написані впродовж кількох років.

Зустріч запланована на 18 березня в НІАЗі, по вулиці П'ятницька, 9. Вхід – вільний. Початок – 18.00 година.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Надзвичайники гасили авто на вулиці Князів Коріатовичів (ВІДЕО) Надзвичайники гасили авто на вулиці Князів Коріатовичів (ВІДЕО)
Коментарі (2)
 • Наталія Шеремета

  Поправте назву збірки, будь ласка. Кораблик у Іринки був один....

  Joanna Sheptytska reply Наталія Шеремета

  Щиро вдячні за заувагу. Приносимо вибачення.

  Уже виправили!
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up