Яким буде цьогорічний театральний фестиваль “Комора”?

Яким буде цьогорічний театральний фестиваль “Комора”?
  • Уже втретє у Кам`янці пройде фестиваль аматорського театру “Комора”.
  • З 19 до 22 жовтня більше 10 творчих колективів із різних міст України презентують різноформатні вистави.
  • Тож якою буде цьогорічна “Комора-фест” - знають журналісти “20 хвилин”.

 

Народні театри з різних міст України та Польщі упродовж чотирьох днів, з 19 до 22 жовтня, представлять на сцені РЦКіМ «Розмай» вистави класичних та сучасних авторів. На глядачів очікують драми, трагікомедії, казка-містерія, містична гра, пластична вистава, буфонада та ще багато іншого. А на третій день фестивалю відбудеться спільна вистава українських та польських театралів.

Організатори, окрім театральних дійств, також готують різноманітні майстер-класи, творчі зустрічі, виставки-ярмарки, благодійні акції.

Квитки на один день коштують 100 гривень, а на повну фестивальну програму (4 дні) - 250.

Детальніше про заходи дивіться у програмі.

 

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up