11 липня - Всесвітній день шоколаду

11 липня - Всесвітній день шоколаду
  • Сьогодні, 11 липня, в усьому світі відзначають чи не найсмачніший день у році - День шоколаду.

Всесві́тній день шокола́ду - то свято, що відзначається щорічно 11 липня. Ба більше, існує ще один всесвітній день з такою ж назвою, який відзначають 4 вересня.

 Батьківщиною всесвітнього дня шоколаду вважається Франція. Саме французи в 1995 році поклали початок цього свята. Свято досить швидко здобуло популярність і крім Франції широко відзначається в Німеччині, Італії, Швейцарії та інших країнах як всередині Європейського союзу, так і за його межами.  В Україні День шоколаду найбільш яскраво святкують у Львові.

Іменинники: Герман, Іван, Павло, Сергій.

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
20 ударів ножем: жителька Кам’янеччини жорстоко поквиталася з турком 20 ударів ножем: жителька Кам’янеччини жорстоко поквиталася з турком
Юні танцюристи студії "Пірует" демонструють майстерність (ФОТО) Юні танцюристи студії "Пірует" демонструють майстерність (ФОТО) Кам’янчани вшановуватимуть пам’ять героїв Небесної сотні Кам’янчани вшановуватимуть пам’ять героїв Небесної сотні Кам’янець - “Остання столиця”. Місто готується до фестивалю (ПРОГРАМА) Кам’янець - “Остання столиця”. Місто готується до фестивалю (ПРОГРАМА)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up