12 липня - День фотографа

12 липня - День фотографа
Ілюстративне фото
  • Сьогодні, 12 липня, усі професійні фотографи та знімкувальники-аматори відзначають своє свято.

Кажуть, що зупинити час - неможливо. Але атмосферні та яскраві знімки ілюструють протилежне. І саме завдяки людям, котрі знають, коли вчасно натиснути на кноку спуску на фотоапараті, ми можемо милуватися зафіксованими, зупиненими митями.

Сьогодні - День фотографа. Свята Вероніка вважається покровителькою цього свята. Згідно Біблієї, жінка подала Ісусу, що йшов на Голгофу, тканину, щоб він міг стерти піт з лиця. На цієї тканини закарбувався образ Христа. За легендою, саме це було праобразом фотографії. А ще 12 липня народився Джордж Істмен - засновник компанії Kodak.

Релігійне свято: День апостолів Петра і Павла - християнське свято на честь апостолів Петра та Павла. У народі знаменує закінчення купальських святкувань «маківки літа» і літніх весіль, прощання з весною та підготовку до сінокосу. Перший зажин озимого жита. Сьогодні святкують саме православні християни, а католики — 29 червня.

Іменинники: Петро, Павло.

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи У Кам’янці урочисто відкрили пам’ятну дошку Ігорю Брановицькому У Кам’янці урочисто відкрили пам’ятну дошку Ігорю Брановицькому
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up