177 кам’янчан травмувалися минулого тижня

177 кам’янчан травмувалися минулого тижня
Фото з мережі Інтернет
  • Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення оприлюднило статистику травмованих кам’янчан за минулий тиждень.

За даними травмпункту міської лікарні з 19 по 26 лютого у Кам’янці зареєстрували 177 потерпілих унаслідок нещасних випадків.

Із усіх постраждалих 32 - це діти. Також лікарі провели 3 попередньохірургчні операції, наклали 51 гіпс. За вказаний період 4 людини постраждали внаслідок криміналу, а 15 громадян було госпіталізовано.

До речі, статистика є позитивною у порівнянні із минулим тижнем, коли у результаті нещасних випадків постраждало 206 людей. Також не було виявлено виробничих травм та випадків ДТП за цей період, повідомляє сайт міської ради.

 

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи На Хмельниччині судитимуть дівчину, яка займалась сутенерством і збутом наркотиків На Хмельниччині судитимуть дівчину, яка займалась сутенерством і збутом наркотиків
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up