18 травня - Міжнародний день музеїв, День боротьби за права кримськотатарського народу

18 травня - Міжнародний день музеїв,  День боротьби за права кримськотатарського народу
Фото з мережі Інтернет
  • Сьогодні українці відзначають Міжнародний день музеїв.
  • 18 травня також вшуновують пам'ять жертв геноциду кримськотатарського народу.

Міжнародний день музеїв — щорічне свято музейництва. Відзначається постійно 18 травня. В цей день більшість музеїв працюють безкоштовно. Вперше Міжнародний день музеїв відсвяткували в усьому світі 1977 року.

День боротьби за права кримськотатарського народу - день пам'яті в Україні, що відзначається щорічно 18 травня, у річницю депортації кримськотатарського народу 1944 року. Започаткований 16 травня 2014 року.

Іменинники: Адріан, Яків та Ірина. 

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Пізнайте образ Подолянки у роботах Олександра Грена Пізнайте образ Подолянки у роботах Олександра Грена
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up