219 юних художників малювали Кам’янець

219 юних художників малювали Кам’янець
  • Опісля відкриття турсезону, у Кам’янці - Подільському що не вікенд – то мистецька чи фестивальна подія.
  • З 29 по 30 квітня у місті проходив конкурс-пленер «Замковий етюд».
  • Старе місто малювали 219 юних митців.

Конкурс-пленер “Замковий етюд” у Кам’янці-Подільському проходив уже вчетверте. Упродовж 29 та 30 квітня місто зібрало  219 учасників з восьми областей України та навіть із міста Укмерге (Литва).

Юні митці зображували на папері архітектуру Старого міста, що й було конкурсним завданням, - йдеться на сайті міської ради. Журі оцінювали роботу художників, а кам’янчани та гості міста теж мали змогу побачити щойно створені картини.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up