25 травня - День філологів

25 травня - День філологів
Фот з мережі Інтернет
  • Сьогодні, 25 травня, українські філологи відзначають професійне свято.
  • А ще сьогодні - велике релігійне свято - Вознесіння Господнє.

День філолога святкується в Україні 25 травня, на наступний день після Дня Слов'янської писемності та культури. Цього дня вітати прийнято вчителів та викладачів у сфері мови і літератури, бібліотекарів, лінгвістів, літературознавців, перекладачів-філологів і всіх, хто має філологічну освіту.

Вознесіння Господнє - свто, що завершило земне служіння Ісуса. Сталося це на сороковий день після Воскресіння Христа. Саме свято Вознесіння припадає на четвер шостого тижня після Великодня.

Ще сьогодні, 25 травня - міжнародний день зниклих дітей. Мета цієї дати - привернути увагу до проблеми зникнення неповтнолітніх.

День народження сьогодні відзначає Маша Єфросиніна. Їй сьогодні - 38 років.

Іменинники:Герман, Петро, Семен.

 

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
20 ударів ножем: жителька Кам’янеччини жорстоко поквиталася з турком 20 ударів ножем: жителька Кам’янеччини жорстоко поквиталася з турком
Юні танцюристи студії "Пірует" демонструють майстерність (ФОТО) Юні танцюристи студії "Пірует" демонструють майстерність (ФОТО) Від пологового будинку - до Голосківського шосе. Кам’янецька маршрутка №15 має скорегований напрямок руху Від пологового будинку - до Голосківського шосе. Кам’янецька маршрутка №15 має скорегований напрямок руху
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up