26 липня - День парашутиста

26 липня - День парашутиста
  • Сьогодні, 26 липня, відзначають неофіційне свято - День парашутиста.

Неофіційне свято, котре відзначають усі любителі стрибків з парашутом, відзначають з 1930 року. Саме 25 липня того року група льотчиків-парашутистів вперше здійснила серію стрибків з літаків.

А ще цього дня народилися:

  • У 1967 році - Джейсон Стетхем - британський актор.
  • У 1943 році - Мік Джаґґер, рок-музикант (The Rolling Stones), автор 41 хітів за період 1964-89 рр., володар 5 золотих дисків, лицар Британської імперії.
  • У 1928 році - Стенлі Кубрик — американський кінорежисер, сценарист і продюсер українсько-єврейського походження, один із найвпливовіших режисерів в історії кінематографу

Іменинники: Маркіян, Степан.

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи У скільки обійдеться кам’янчанину букет квітів напередодні 1 вересня? У скільки обійдеться кам’янчанину букет квітів напередодні 1 вересня?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up