27 липня - День ангела у Степана

27 липня - День ангела у Степана
  • Сьогодні, 27 липня, іменини святкуватимуть чоловіки, котрих за народження йменували Степаном.

Трішки з історії. 

27 липня 1900 року американський гастроном Луї Лессінг у своєму рідному місті Нью-Гейвен продав перший гамбургер. Ця дата вважається Днем народження гамбургера.

27 липня 2002 року сталася Скнилівська трагедія. Унаслідок падіння винищувача Су-27УБ у натовп глядачів загинуло 78 осіб і постраждало близько 250 людей. За кількістю загиблих вважається найбільшою катастрофою в історії авіаційних шоу. Цьогоріч маємо 15-ту річницю трагедії.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Рекорд "Подільське намисто" з висоти пташиного польоту Рекорд "Подільське намисто" з висоти пташиного польоту
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up