Ангели скорботи на шкільному подвір’ї Кам’янця (ФОТО)

Ангели скорботи на шкільному подвір’ї Кам’янця (ФОТО)
Фото прес-служби
  • Школярі і вчителі 14 навчально-виховного закладу міста долучилися до акції "Ангели пам’яті"
  • Як діти прикрашали подвір’я паперовими янголами, дивіться у матеріалі

Учора школярі із вчителями навчально-виховного закладу №14 долучились до акції «Ангели пам’яті», яка щорічно проводиться з ініціативи Анжеліки Рудницької, співачки та громадського діяча.

На згадку про події Революції Гідності діти прикрасили подвір’я школи паперовими янголами, щоб видно було і тим, що на землі, і тим, що на небі.

"Другокласник Жураковський Артем розповів, як вони з однокласниками та вчителями виготовляли янголів, Дудченко Роман, голова учнівської ради, повідомив про хід акції в навчальному закладі. У цей день по-особливому звучали з дитячих уст слова молитви - «За Україну, мир та єдність»", йдеться у повідомленні прес-служби міської ради.

5
1
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Фото дня: у центрі Кам'янця гуляє лелека Фото дня: у центрі Кам'янця гуляє лелека
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up