Ангели скорботи на шкільному подвір’ї Кам’янця (ФОТО)

Ангели скорботи на шкільному подвір’ї Кам’янця (ФОТО)
Фото прес-служби
  • Школярі і вчителі 14 навчально-виховного закладу міста долучилися до акції "Ангели пам’яті"
  • Як діти прикрашали подвір’я паперовими янголами, дивіться у матеріалі

Учора школярі із вчителями навчально-виховного закладу №14 долучились до акції «Ангели пам’яті», яка щорічно проводиться з ініціативи Анжеліки Рудницької, співачки та громадського діяча.

На згадку про події Революції Гідності діти прикрасили подвір’я школи паперовими янголами, щоб видно було і тим, що на землі, і тим, що на небі.

"Другокласник Жураковський Артем розповів, як вони з однокласниками та вчителями виготовляли янголів, Дудченко Роман, голова учнівської ради, повідомив про хід акції в навчальному закладі. У цей день по-особливому звучали з дитячих уст слова молитви - «За Україну, мир та єдність»", йдеться у повідомленні прес-служби міської ради.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Розлучилися і пішли судитися - кам’янчанин вимагав поновлення права на квартиру Розлучилися і пішли судитися - кам’янчанин вимагав поновлення права на квартиру
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up