Археологи припускають, що розкопали у Кам’янці склеп магната Потоцького

Археологи припускають, що розкопали у Кам’янці склеп магната Потоцького
У матеріалі використано фото зі сторінки у мережі Фейсбук музею-заповіднику
  • Археологи у Кам’янці продовжують проводити дослідження на території Старого замку.

У Кам’янці уже тиждень тривають розкопки на території Старого замку. Нещодавно там археологи натрапили на залишки жіночого поховання, які попередньо відносять до кінця 12 – першої половини 13 століття.

Сьогодні, 4 червня, на сторінці у мережі Фейсбук музею-заповіднику, розповіли про те, що під фундаментами костелу святого Станіслава знайдено цвинтар, що був при церкві Покрови Богородиці. Розкрито 5 поховань. З них наявне одне парне та дитяче.

В парному похованні знайдено 2 пряжки, 3 металевих кільця та ніж.

Розкрито частину стін костелу свято Станіслава, в межах якого знайдено залишки будівлі розміром 5,8 Х 3,4 м, товща стін - 0,9-1,1 м. Археологи припускають, що це склепик в якому був похований один з магнатів Потоцьких (згідно опису 1613 року).

Нагадаємо, наразі на території фортеці проводяться археологічні дослідження на місці розташування церкви Покрови Богородиці та костелу святого Станіслава.

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
20 ударів ножем: жителька Кам’янеччини жорстоко поквиталася з турком 20 ударів ножем: жителька Кам’янеччини жорстоко поквиталася з турком
Юні танцюристи студії "Пірует" демонструють майстерність (ФОТО) Юні танцюристи студії "Пірует" демонструють майстерність (ФОТО) За новорічними презентами - до “Вулика”. У Кам’янці відбудеться ярмарок подарунків За новорічними презентами - до “Вулика”. У Кам’янці відбудеться ярмарок подарунків
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up