Без паніки: у Кам’янці увімкнуть електросирени для щоквартальної перевірки

Без паніки: у Кам’янці увімкнуть електросирени для щоквартальної перевірки
  • Кам’янчан попереджують про увімкнення систем оповіщення.

У Кам’янці 13 вересня з 10 до 12 години відбудеться комплексна перевірка централізованої системи оповіщення цивільного захисту з включенням електросирен. Такі заходи здійснюються щоквартально відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на 2018 рік. Тому містян просять не хвилюватися.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради нагадує громадянам про порядок дій у разі включення електросирен:

«Почувши звук сирени, необхідно підійти до найближчого гучномовця (якщо це на вулиці) або увімкнути телевізор (налаштувавши його на канал місцевого кабельного телебачення), радіо чи радіоприймач (налаштувавши його на хвилю УР-1, Радіо Хіт ФM (FM 106,2) та прослухати повідомлення, що буде транслюватись ними. Далі – діяти відповідно до вказівок та рекомендацій, наданих у повідомленні.

Також звертаємося до громадян міста з проханням вжити заходів щодо відновлення точок проводового радіомовлення у своїх оселях або придбати найпростіші ФМ-приймачі. Наявність справних засобів проводового радіомовлення створює умови для оперативного інформування населення про загрозу виникнення надзвичайних ситуацій або подій, про порядок дій населення з метою убезпечення від їх наслідків тощо. Крім того, дає можливість бути обізнаними щодо основних сфер життєдіяльності країни, області та міста».

Коментарі
keyboard_arrow_up