Безпека в Інтернеті та реформи в поліції: що розповіли молодим журналістам

Безпека в Інтернеті та реформи в поліції: що розповіли молодим журналістам
  • Поліцейські розповіли кам’янецьким студентам про євроінтеграційні процеси в українській поліції.  

У Подільській аграрній академії Кам'янця-Подільського правоохоронці зустрілися з майбутніми журналістами. Інна Глега, начальниця сектору комунікації поліції Хмельниччини, розповіла студентам про євроінтеграційні процеси в українській поліції. 

Учасники форуму «Медіапростір. Політикум. Євроінтеграція» дізналися про європейський досвід, який сьогодні імплементують українські поліцейські у свою роботу.

Студентам розповіли принцип «community policing», що відображає взаємодію поліції з громадою, дізналися скандинавську модель забезпечення охорони публічної безпеки та «поліцію діалогу». Про це повідомляє сектор комунікації поліції Хмельниччини.

Журналісти обговорили зі спікерами питання безпеки, зокрема безпеки в медіапросторі, та поділилися власними спостереженнями щодо втілення реформи в правоохоронній сфері.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

keyboard_arrow_up