Більше одного мільйона гривень пішло на оснащення перших класів Кам'янця

Більше одного мільйона гривень пішло на оснащення перших класів Кам'янця
  • Що закупили для першокласників Кам'янець-Подільських шкіл

Цього року для оснащення перших класів Кам'янця держава виділила 2 191 847 гривень,  а з міського бюджету отримали 1 257 371 гривень.

Тепер першокласники Кам'янця будуть займатися за новими одномісними партами, вивчатимуть інформатику за ноутбуками, а вчителі працюватимуть з багатофункціональними пристроями і ламінаторами з витратними матеріалами. Повідомляють на сайті міської ради.

За новою реформою навчання дітей проходитиме у більш інтерактивній формі і сприятиме до самостійного дослідження дітьми світу. Для цього закупили мікроскопи, лупи, набори дерев’яних геометричних фігур і наочно-дидактичні матеріали з української мови, глобуси, пісочні і механічні годинники, лабораторні набори та інше. Тепер батькам не потрібно буде купувати математичні лічилки, адже їх уже закупили. Крім того, діти зможуть проводити лялькові вистави одягнувши ляльки рукавички.
 

 

1
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
У Кам’янці відновлюють опалювальний сезон У Кам’янці відновлюють опалювальний сезон
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам'янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам'янець в Instagram: яскраві фото тижня Рівень вакцинації кам'янчан знизився до 19% Рівень вакцинації кам'янчан знизився до 19% Боротьба зі стихійною торгівлею на вулицях Кам'янця Боротьба зі стихійною торгівлею на вулицях Кам'янця
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up