Бійцівський клуб "Гуни" опублікував файткард бійців ММА "Битва в Фортеці-IV"

Бійцівський клуб "Гуни" опублікував файткард бійців ММА "Битва в Фортеці-IV"
  • Ознайомитися з бійцями можна у матеріалі

"Зовсім скоро найсильніші бійці ММА зберуться в Кам’янці-Подільському, щоб вирішити долю кращих. Міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств «Битва у фортеці IV. MMA PRO UKRAINE 19» відбудеться 25 травня в рамках Всеукраїнського етнокультурного спортивного фестивалю.

Море емоцій, адреналіну, сюрпризи у файткарді та шоу-програмі чекають на глядачів. Буде гаряче!", йдеться у повідомленні бійцівського клубу "Гуни".

Переглянути відеовізитівку "Битва у фортеці IV. MMA PRO UKRAINE 19" за посиланням.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

keyboard_arrow_up