Бої, майстер-класи та етно-музика. У Старій фортеці Кам’янця відбудеться всеукраїнський фестиваль спорту

Бої, майстер-класи та етно-музика. У Старій фортеці Кам’янця відбудеться всеукраїнський фестиваль спорту
  • Кам’янецька фортеця уже третій рік поспіль стане ареною для найсильніших бійців змішаних єдиноборств.

Вже втретє у Кам’янці-Подільському зустрічатимуться найсильніші бійці змішаних єдиноборств ММА України. 25 і 26 травня у Старому місті пройде спортивна подія «Битва у фортеці-ІІІ».

Цьогоріч захід завершиться культурно-етнографічним спортивним фестивалем.

Так упродовж у стінах Старої фортеці зустрінуться у баталіях лучники, лицарі, козаки-характерники. Пройдуть змагання сучасних видів спорту: тхеквандо, дзюдо, вільна боротьба, бокс, кікбоксин, Це буде справжня історична битва – наголошують на сайті міської ради.

Доповнять бої та забезпечать історичну автентику виступи фольклорних колективів міста, етно-гурти, майстер-класи українських ремесел, етно-виставки та показ етно-одягу.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up