Через нестачу газу призупинять навчання у школах Кам’янця. Садочки будуть працювати (ОНОВЛЕНО)

Через нестачу газу призупинять навчання у школах Кам’янця. Садочки будуть працювати (ОНОВЛЕНО)
  • Навчальні заклади в області закривають через нестачу газу.
  • Яка ситуація у Кам’янці.

Призупинити освітній процес в школах з третього до сьомого березня включно вирішив сьогодні виконавчий комітет міської ради. Рішення прийняли сьогодні, 2 березня, на виконання постанови обласної комісії з техногенної безпеки відповідно до загальнонаціонального плану дій у зв’язку з обмеженням поставок Україні газу.

Таким чином, враховуючи вихідні восьмого і дев’ятого березня, діти відпочиватимуть ще тиждень – до 12 березня.

Призупинити навчання рекомендовано і вишам. Разом із тим, споживачам природного газу, які мають індивідуальне опалення, пропонують при можливості знизити температуру повітря в помешканнях на один градус тепла.

Сьогодні, 3 березня, мер Кам'янця, Михайло Сімашкевич на своїй сторінці у Фейсбук повідомив, що садочки відновлять роботу з понеділка:

Завдяки злагодженим діям і підтримці сусідніх країн проблему із забезпечення природнім газом на рівні держави вдалося ліквідувати. Про це сьогодні отримали відповідного листа з області.

Тому з 5 березня відновлюємо освітній процес в дитячих садочках. Школи, як вже раніше повідомляв, до 7 березня включно ще перебуватимуть на "канікулах".

 

 

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Надзвичайники зі Смотрича витягли мертву жінку Надзвичайники зі Смотрича витягли мертву жінку
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Один з найстаріших кінотеатрів у Східній Європі покаже кінострічки з кам’янецької “Бруківки” Один з найстаріших кінотеатрів у Східній Європі покаже кінострічки з кам’янецької “Бруківки”
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up