Через прорив трубопроводу на вулиці Небесної сотні обмежать водопостачання

Через прорив трубопроводу на вулиці Небесної сотні обмежать  водопостачання
Фото з мережі Інтернет
  • Сьогодні комунальники ремонтуватимуть водопровід 
  • Через це тимчасово зупинять водопостачання на двох вулицях

За повідомленням прес-служби комунального підприємтсва, по вулиці Героїв Небесної сотні, а саме біля будинку 39 обмежать водопостачання кількох житлових будинків - 39-49 та Тімірязєва 150-154.

Проводитимуться ремонтні роботи у з'язку з пошкодженням водопровідної труби по вулиці Героїв Небесної Сотні, біля будинку 39. Комунальники запевняють, що виконають ремонт до 15:00.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up