Чи переведе Кам'янець свою енергосистему на відновлювальні джерела енергії до 2050 року?

Чи переведе Кам'янець свою енергосистему на відновлювальні джерела енергії до 2050 року?
  • Журналісти "20 хвилин" нагадують містянам про намір Кам'янця перейти на "зелену" енергетику

Сьогодні мережею Instagram та Facebook ширилося повідомлення про амбітну заяву Кам'янця-Подільського. Журналісти «20 хвилин» вирішили нагадати кам'янчанам про намір міста перейти на «зелену» енергетику до 2050 року.

7 вересня 2018 року Секретар міської ради Кам'янця-Подільського Дмитро Васильянов із мером Чорткова підписали меморандум з міжнародною кліматичною організацією 350.org, відповідно до якої взяли на себе зобов’язання поступово переводити енергосистему своїх міст на відновлювані джерела енергії -детальніше за посиланням.

Проте чи здійсниться перехід до 2050 року, наразі невідомо.

7 листопада цьогоріч на телеканалі «Екслюзив» вийшов сюжет про спроможність Хмельниччини перейти на такий тип енергії, який вимірювали громадські активісти. Про це повідомили представники енергетичного кластеру, які виграли грант від Європейського союзу і Міжнародного фонду «Відродження». Хмельниччина стане першою областю в країні, яка отримає до середини літа повний аналіз потенціалу відновлювальної енергетики краю. Це дасть змогу розробити повну і об’єктивну стратегію регіонального розвитку Хмельниччини у 2020.

Коментарі
keyboard_arrow_up