Чим дивуватиме "Молодіжна столиця України" 2019 року

Чим дивуватиме  "Молодіжна столиця України" 2019 року
  • Вчора на форумі молодіжних проектів "Ініціатива-19" Кам’янець офіційно здобув титул "Молодіжної столиці України"
  • На заході вже почали обговорювати майбутні проекти 
  • До обговорення долучилися заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема, команда зі Львова, представники департаменту гуманітарної політики та молодіжні організації міста

У Кам’янці-Подільському як молодіжній столиці України цьогоріч планують втілити у життя проекти різних блоків. Молодь зможе взяти участь як у політичних, культурних і соціо-економічних заходах, як уточнює прес-служба мерії, що базуватимуться на обміні досвідом, навчанні і презентації своїх проектів.

Всеукраїнський інтенсив-курс факультету муніципального управління «Свідомий вибір - майбутнє молоді», Всеукраїнський дебатний тур, конкурс молодіжних стартапів, кар’єрний форум, соціальний напівмарафон «Від фортеці до фортеці», обмін досвідом між молоддю Донеччини та Кам’янця-Подільського – і це, лише, початок.

Кам’янчан поінформовуватимуть через брифінги, воркшопи, круглі столи, табори, ігри, концерти, конкурси, фестивалі, турніри.

Як зазначили громадські активісти на форумі молодіжних проектів «Ініціатива-19», у вересні-жовтні відбудеться Всеукраїнський молодіжний форум «Молодіжна столиця України». Молодь зустрінеться на території Старої фортеці. Також,  у червні організовуватимуть Міжнародний літній табір для молоді з міжнародних міст-побратимів Кам’янця-Подільського.

Коментарі
keyboard_arrow_up