Де у Кам`янці можна продати старі речі?

  • Комісійний магазин - хороший спосіб звільнити місце у домі та трішки підзаробити.
  • Де і як можна можна здати старі речі у комісійний у Кам`янці, дізнавалися журналісти “20 хвилин”.

 

Де у Кам`янці можна продати старі речі?
Ілюстративне фото з мережі Інтернет

Перед тим, як нести річ у комісійний магазин, варто її добре підготувати. Річ має бути ретельно очищеною та у хорошому стані. Щоб не нести до магазину значну кількість товару, який можуть забракувати, варто попередньо зателефонувати і проконсультуватися із працівниками торгівельної точки.

Як розповіла журналістам “20 хвилин” продавець одного із комісійних магазинів Кам`янця, речі повинні бути чистими, близькими до нових. Ціну встановлює людина, яка приносить товар. Приблизно потрібно орієнтуватися на третину від того, що ви віддали за річ при покупці. Не приймаються дуже старі моделі, брудні чи пошкоджені. Також приймач не зобов`язаний пояснювати, чому він не хоче брати річ на продаж.

Ілюстративне фото з мережі Інтернет

У Кам`янці комісійні магазини ви можете знайти за такими адресами:

  1. Проспект Грушевського, 40 Б. Телефон: +38 (068) 290-90-60. Приймають та продають у магазині дитячий та дорослий одяг та взуття. Працює магазин з 9:00 до 18:00 у будні та з 9:00 до 16:00 у суботу та неділю.

  2. Вулиця Дружби народів, 4/6. Телефон: +38 (097) 994-79-56. Приймають та продають одяг та взуття для дорослих і дітей. А також речі для дітей: меблі, іграшки, коляски, ходунки та велосипеди. Працює магазин з 9:00 до 18:00 у будні, у суботу з 9:00 до 16:00, а у неділю - вихідний.

  3. Вулиця Князів Коріатовичів, 11. Телефон: +38 (067) 434-59-38. Це магазин комісійної техніки. Тут продають та приймають побутову, цифрову, комп'ютерну техніку, мобільні телефони. Працює магазин без вихідних з 9:00 до 21:00.

Коментарі

Паралельно із відкриттям туристичного сезону у Кам’янці відбудеться фестиваль талантів «Перлина Поділля».

Відкриття туристичного сезону у Кам’янці традиційно відбувається у вигляді повномасштабного фестивалю. Цьогоріч ця подія...

У Кам’янці розпочали реалізацію нового проекту. Місто популяризуватимуть за допомогою сферичних фотографій.

Поліцейськими Кам'янець-Подільського відділу поліції затримано 3-х молодиків причетних до кримінального правопорушення.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up