Де у Кам’янці першочергово облаштують сквер? Кам’янчани у першій публічній консультації

  • У Кам’янці-Подільському представники Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» реалізували форму впливу громадян на владу – публічні консультації.
Де у Кам’янці першочергово облаштують сквер? Кам’янчани у першій публічній консультації

У Кам’янці завершилась перша публічна консультація на тему «Де першочергово варто обрати сучасний сквер?». Містяни місяць могли обирати місце облаштування такого типу місця відпочинку серед варіантів:

1. Позаду Ратуші (площа Польський ринок)

2. Над каньйоном на Руських фільварках (вулиця І. Франка, 3)

3. В районі військового містечка (вулиця Вокзальна, 89).

Вчора, 3 травня, відбулася конференція для оголошення результатів консультації. Тож організатори повідомили, що в опитуванні взяло участь 252 людини. Більше сотні кам’янчани обрали для першочергового облаштування сквер позаду Ратуші.

На прес-конференції був присутній заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабій, який запевнив, що така форма впливу громадян на владу є ефективною, так уже вчора, 3 квітня на сесії міської ради обговорили розробку проекту скверу, якого обрали кам’янчани. Міський голова дав розпорядження департаменту ЖКГ міста розпочати проектування території позаду Ратуші.

Наступну публічну консультацію планують реалізувати уже в червні, поки що її тематику остаточно не визначили. Проте уже зараз можна запропонувати назву майбутнього скверу у коментарях у дописах Активної Громади.

Коментарі

У одній з аптек міста затримали зловмисника, який намагався поцупити медикаментів на суму 3 500 гривень.

Активні кам’янчани долучилися до загальноміського велопробігу.

Житловий будинок по вулиці Ладигіна спалахнув через коротке замикання електромережі.

Представники церковних громад та кам’янчани об’єдналися для того, щоб провести загальноміську ходу на захист традиційних...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up