"Дебатний клуб" Кам'янця-Подільського нагородив своїх перших випускників

"Дебатний клуб" Кам'янця-Подільського нагородив своїх перших випускників
  • Нагородили перших випускників-дебатерів першого етапу тренінгів у молодіжному центрі "LOVEKA"

Перші випускники тренінгу "Основи дебатів", тепер, можуть відстояти свою думку, підібрати влучні аргументи і виступити протягом 5 хвилин. Повідомляє молодіжний центр "Кам'янець" у мережі Facebook.
2 середи поспіль молодіжний центр "LOVEKA" перетворювався у арену для дебатів. Учасники освоювали всі секрети і тонкощі мистецтва дебатів, з ними ділилися досвідом Саша Ковальчук (студент Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу) і Олександра Сидорчук (студентка Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка). 


Учасників поділили на уряд і опозицію, які дискутували на тему "Введення форми у навчальних закладах України".

Всеукраїнська ініціатива " Активна Громада" відмітила, що "Дебатний клуб міста" росте і розвивається хорошими темпами. 17-того листопада відбудеться дебатний турнір. Усі бажаючі ще можуть записати і пройти тренінг протягом 2 наступних тижнів у середу.

1
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
У Кам’янці відновлюють опалювальний сезон У Кам’янці відновлюють опалювальний сезон
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам'янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам'янець в Instagram: яскраві фото тижня Рівень вакцинації кам'янчан знизився до 19% Рівень вакцинації кам'янчан знизився до 19% Прокуратура Кам'янця подала у суд на заборговане товариство Прокуратура Кам'янця подала у суд на заборговане товариство
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up