У Кам`янці відбувся форум на тему виборчої реформи

  • Сьогодні, 12 жовтня, у Кам`янці відбувся форум “Чи потрібна виборча реформа українцям?”.
  • Представники влади та активні громадяни упродовж трьох годин висловлювали власні позиції стосовно законодавства України.
  • У межах заходу 11 учасників форуму спробували себе у грі-моделюванні “Право вибору”.

 

У Кам`янці відбувся форум на тему виборчої реформи

Форум “Чи потрібна виборча реформа українцям?” організований Всеукраїнською ініціативою “Активна Громада” для підвищення рівня освіченості громадян у політичних питаннях. У межах заходу упродовж півтори години відбувалася дискусія на тему виборчої реформи. Представники влади, громадські активісти, журналісти та небайдужі громадяни обговорили стан виборчої реформи в Україні, а також кроки покращення виборчого законодавства. Частина учасників дискусії висловила думку про те, що реформувати закон потрібно, але повна його зміна надто радикально. Інші учасники підтримали прийняття нового виборчого законодавства.

У межах форуму відбулась гра-моделювання “Право вибору”, де молодь спробувала себе у ролі народних депутатів, коаліції, опозиції, активних громадян та представників ЗМІ.

За правилами гри учасники, які виконували роль владних органів, повинні були відстояти свою позицію щодо запропонованого законопроекту і заручитися підтримкою усіх інших гравців. Завершилося моделювання виборами та аналізом заходу.

 

Коментарі

У одній з аптек міста затримали зловмисника, який намагався поцупити медикаментів на суму 3 500 гривень.

Активні кам’янчани долучилися до загальноміського велопробігу.

Житловий будинок по вулиці Ладигіна спалахнув через коротке замикання електромережі.

Представники церковних громад та кам’янчани об’єдналися для того, щоб провести загальноміську ходу на захист традиційних...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up